ПолiтДумка

Бронетехніка для Україні: прем’єр Болгарії впевнений, що парламент подолає вето президента

04 декабря
12:20 2023

Прем’єр-міністр Болгарії Ніколай Денков впевнений, що більшість у парламенті відхилить вето, накладене президентом країни Руменом Радєвим на Угоду про постачання Україні 100 одиниць бронетехніки.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Novinite.

«Це вето (щодо передачі бронетехніки Україні – ред.) буде подолано, тому я не бачу, що коментувати», — спрогнозував Денков.

Зазначається, що сьогодні вранці, 4 грудня, президент Болгарії Румев Радєв повернув до парламенту на нове обговорення Угоду між Міністерством внутрішніх справ Болгарії та Міністерством оборони України про надання Україні бронетехніки.

Вже раніше ратифікований документ передбачає, що Болгарія безкоштовно надасть Україні 100 бронетранспортерів з озброєння МВС. На думку уряду, вони більше не потрібні болгарському відомству.

Водночас, за словами президента, БТРи можуть використовуватися «як для охорони кордону, так і при катастрофах і аваріях».

Читайте також: БТРи, дрони та радари для IRIS-T: Німеччина передала Україні пакет військової допомоги

Як повідомляв Укрінформ, Народні збори Болгарії на черговому засіданні в середу, 22 листопада, ратифікували угоду між Міністерством внутрішніх справ Болгарії та Міністерством оборони України про надання Україні бронетехніки та відповідного озброєння і запасних частин.

Яку саме бронетехніку і в якій кількості буде передано Україні – не уточнюється.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

nePlus Nord 4 отримав функцію, якої не має жоден інший телефон OnePlus

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!