ПолiтДумка

“Це не тролінг, це наше бачення”: на одеській СТО із Зеленського зробили ікону

Март 21
17:42 2020

В Одесі на одній з місцевих СТО повісили портрет президента України Володимира Зеленського та прикрасили його рушниками, як ікону. Відповідне фото опубліковано в соцмережі Facebook.

“Фото зроблено особисто мною на одному пересічному СТО Одеси, де працюють близько 30 одеситів – громадян України”, – написав автор фото.

Він зазначив, що цей “перформанс” розміщений у кімнаті замовлень та очікування для клієнтів.

Автор фото також розповів, що спитав у працівників СТО, чи не тролінг це, на що ті відповіли: “Ні, це наше бачення. Дуже віримо що він є інший, ніж всі попередні”.

На питання ж про те, чи є щось в рішеннях Зеленського, що вони не підтримують, на СТО наголосили на те, що Арсен Аваков залишається главою МВС.

“Аваков – не хочеться більше бачити старе корупційне лайно у керівництві країни. Не розуміємо, чого він та інші ще не за гратами”, – сказали працівники СТО.

В коментарях досить іронічно відреагували на “ікону” у вигляді Зеленського на одеській СТО.

“Коли на СТО працюють рукожопи, а господарі ідіоти, то нічого іншого, щоб відзначитися, не залишається”, “Людям потрібна віра хоч в когось”, – пишуть в коментарях.

Нагадаємо, влітку 2019 року на одному з українських онлайн-аукціонів з’явилися в асортименті гіпсові бюсти глави держави Володимира Зеленського.

The post “Це не тролінг, це наше бачення”: на одеській СТО із Зеленського зробили ікону appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Камеру OnePlus 8 Pro протестировали в DxOMark

Камеру OnePlus 8 Pro протестировали в DxOMark

Читать всю статью

Мы в соцсетях