ПолiтДумка

Центр Києва можуть перекрити через візит президента Євроради

03 марта
05:45 2021

У центрі Києва 2-3 березня у зв’язку з робочим візитом в Україну Президента Європейської Ради Шарля Мішеля можливі обмеження руху.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє Управління державної охорони України.

«2-3 березня у зв’язку з робочим візитом в Україну Президента Європейської Ради Шарля Мішеля можливі тимчасові незначні обмеження дорожнього руху на окремих вулицях центральної частини міста», — ідеться в повідомленні.

Відповідно до Закону України «Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб», державна охорона здійснюється щодо глав іноземних держав, парламентів та урядів і членів їхніх сімей, міністрів закордонних справ, керівників міжнародних організацій (інших посадових осіб міжнародних організацій), які прибувають в Україну чи перебувають на її території у складі офіційних делегацій або відвідують Україну на запрошення органів державної влади, зауважили в УДО.

Читайте також: Зеленський вирушив на Донбас, де зустрінеться з президентом Євроради

Як повідомляв Укрінформ, Президент Європейської ради Шарль Мішель 2 березня розпочав дводенний візит в Україну.

Голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас написав у Твіттері: «Президент Європейської ради приземлився у Харкові. Два дні в Україні: відвідання лінії зіткнення, вшанування пам’яті жертв Майдану, ознайомлення на практиці, як діє допомога ЄС у подоланні COVID, дискусії з Президентом Зеленським про реформи та об’єднання, участь у форумі «Україна 30″ з питань судової реформи».

Share

Статьи по теме

Последние новости

Бавария чуть не опростоволосилась перед Дер Класикер

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY