ПолiтДумка

Чи потрібно при старті двигуна чекати, поки бензонасос накачає паливо?

Сентябрь 21
16:26 2020

Багато автомобілістів перед тим, як запустити мотор свого «залізного коня», витримують паузу в декілька секунд. Вони стверджують, що завдяки цьому бензонасос накачує паливо в систему. Чи так це насправді? Чи потрібно при запуску чекати, поки бензонасос накачає паливо?

Колись давно в радянські часи водіїв вчили перед запуском двигуна витримувати невелику паузу. При повороті ключа запалювання починає дзижчати бензонасос. Через 3-4 секунд бензонасос вщухає. У паливній системі склався робочий тиск і можна запускати мотор.

Але це відноситься до старих автомобілів. До речі, в них не завжди потрібно довго чекати, щоб паливо прокачалося. Якщо проблем немає, то вистачить і трьох секунд.

Чи потрібно при старті двигуна чекати, поки бензонасос накачає паливо? У сучасних машинах тиск утримується на належному рівні постійно. Тому якщо паливний насос перед пуском двигуна прокачує паливо, то, значить, в паливній системі є якісь проблеми і їх потрібно усунути.

Крім того, це може свідчити про проблеми з невозвратним клапаном, який відповідає за збереження певної кількості палива в системі. Вирішення цієї проблеми не можна відкладати «на потім».

Share

Статьи по теме

Последние новости

Німецька поліція розігнала кілька масових вечірок – гуляки відбивались піротехнікою

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".