ПолiтДумка

Чи потрібно школярам купувати маски та антисептики за власний рахунок: в МОН зробити заяву

Август 02
15:16 2020

Початок нового навчального року не за горами, і в МОН вже висувають вимоги до учнів і педагогів. Згідно з новими правилами, вчителі на уроках, а діти на перервах повинні будуть перебувати в захисних масках. У багатьох виникає питання, хто має забезпечити дітей масками і антисептиками, які обов'язково повинні знаходитися в класах.

У Міністерстві освіти повідомили, що місцева влада, або власники приватних шкіл, повинні забезпечити навчальні заклади до початку навчального року захисними масками, антисептиками для рук і дезінфікуючими засобами для поверхонь. В туалетах шкіл в обов'язковому порядку повинні бути одноразові паперові рушники, антисептики і рідке мило.

Чи потрібно школярам купувати маски та антисептики за власний рахунок: в МОН зробити заяву

З 1 вересня до роботи в школах не допускатимуться співробітники з температурою понад 37,2°C.

Керівник установи повинен розробити маршрути і графік допуску учнів до шкіл таким чином, щоб уникнути скупчень людей. Вчителі перед заняттями будуть зобов'язані опитувати учнів щодо самопочуття і обстежувати їх на ознаки респіраторних захворювань. Якщо в учня/учениці будуть виявлені симптоми захворювання, їх будуть тимчасово ізолювати в спеціально відведеному приміщенні і проінформувати про це батьків.

У МОЗ рекомендують складати розклад уроків таким чином, щоб зміни у різних класів не збігалися.

Раніше повідомлялося про хлопця, який набрав максимальну кількість балів за чотирма тестами ЗНО і став тріумфатором у рейтингу абітурієнтів-2020.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Сеть насмешил кот, не желающий расставаться с мятой

Сеть насмешил кот, не желающий расставаться с мятой

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".