ПолiтДумка

Чи варто українцям зараз міняти долари: експерти розповіли

Сентябрь 20
08:56 2020

Долар в Україні стрімко дорожчає і до кінця вересня, за прогнозами експертів, повинен досягти 28,40 грн/дол., тоді як на сьогоднішній день американська валюта вже підскочила до 28,16 грн/дол. У тих українців, які мають якісь заощадження в іноземній валюті, виникає питання, чи настав час бігти в найближчий обмінник і міняти долари. Економічний експерт Олексій Дорошенко порадив, як правильно вчинити в цій ситуації. За його словами, свої заощадження в валюті краще притримати, оскільки курс гривні буде опускатися.

"Якщо ви, наприклад, зараз можете трошки притримати свої заощадження в іноземній валюті, то через місяць ви виграєте, через два ще більше виграєте. У будь-якому випадку. Що стосується інфляції, то інфляція, ми з вами говоримо, що щось може подорожчати — нічого не буде дорожчати крім продуктів — вони будуть більш-менш ще. Плюс комунальні послуги. Комунальні послуги взагалі на першому місці. Але це ж треба за місяць ці витрати провести, тому вам потрібно зараз, все-таки вигідно якийсь час потримати валюту, якщо у вас зараз немає ніяких витрат у гривні ", — сказав Олексій Дорошенко,

Займатися інвестиціями, на думку експерта, зараз не найкращий час. Ті, хто встиг інвестувати в купівлю нерухомості в минулому році, помітно виграли. Зараз краще почекати і притримати гроші, якщо звичайно немає якихось критичних витрат.

"В минулому році, ще на початку цього, хтось вкладав в ОВДП. В принципі, дуже вигідне вкладення було. Зараз, в принципі, вже ті, хто хотів, вони або квартири купили, бо в той час інвестиції йшли саме в квартири, і щось ще купили. Тобто, зараз, ось такі от інвестиційні речі — не особливо то й вигідні ", — пояснив експерт.

Раніше повідомлялося, яким буде курс долара в кінці вересня після стрімкого подорожчання валюти протягом місяця.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Детоксикация кишечника и печени: как избавиться от вредных веществ естественным путем

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".