ПолiтДумка

Чому мовчить Зеленський з приводу подій в Білорусі: «це моральне дно»

Август 15
13:04 2020

Український політолог Андрій Смолій обурений бездіяльністю президента України. Поки Білорусь проходить через ті ж випробування, які в 2013-2014-му роках випали на долю України, Володимир Зеленський зберігає гробове мовчання. Лідер держави, де так само били мирних протестуючих, де влада була зосереджена в одних руках, не знайшов слів, щоб підтримати братів-білорусів.

Смолій на своїй сторінці в Facebook нагадав, що за цей час свої вимоги до Олександра Лукашенка встигли висловити лідери США, Німеччини, Польщі, Естонії, Литви, Латвії. Але Україна, яка пройшла через майдан, ніяких заяв не робить, але ж це прямий обов'язок Володимира Зеленського, як глави держави.

Президент України не вважає за потрібне приєднатися до світової спільноти і засудити дії Лукашенко, його команди і силовиків Білорусі. Аналітик вважає, що це є прямим свідченням бездіяльності влади, її байдужості до всього, що відбувається в світі. «Просто мовчати і не мати позиції по відвертим злочинів проти людей, це моральне дно», — упевнений Андрій Смолій.

Чому мовчить Зеленський з приводу подій в Білорусі: «це моральне дно» Аналітик Андрій Смолій

Політолог додав, що своїм мовчанням Володимир Зеленський показав своє справжнє обличчя, а також бажання всидіти на двох стільцях. З одного боку влада розповідає про євроінтеграційний шлях, але з іншого, вона підтримує «руський мир», впевнений Смолій.

Аналітик підсумував, що завдяки мовчанню Зеленського, Україна в черговий раз принизила себе в очах світової спільноти, показала себе слабкою і позбавленою суб'єктності і чіткої позиції державою.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський повідомив про звільнення українських громадян, незаконно затриманих під час протестних акцій в Білорусі. Президент України закликав владу сусідньої країни утриматися від агресивних дій проти мирних мітингувальників.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Соцмережі замість концертів: як карантин вплинув на виборчу рекламу

Соцмережі замість концертів: як карантин вплинув на виборчу рекламу

Читать всю статью

Мы в соцсетях