ПолiтДумка

Чотири типи людей, на яких собаки ніколи не нападають, — зоопсихологи

Октябрь 16
20:22 2020

Зоопсихологи розповіли, яким людям не варто боятися нападу агресивних собак. Песики цих індивідуумів просто обожнюють. Може, ви теж потрапили до їх числа?

Собаки не випадково на різних людей по-різному реагують. Справа тут не в карму і не в умінні поводитися з тваринами. Є люди, в яких собачки буквально закохуються з першого погляду.

1. Власники тихого і спокійного голосу — фаворити собак всіх порід. Різкі і гучні звуки змушують тварин відчувати тривогу і страх. Тоді як тихий голосок їх заспокоює і розслабляє.

2. Приємний запах. Тут передбачити переваги чотириногого складно. Ніхто не знає, який саме запах здасться йому приємним і викличе позитивні емоції. Однак факт залишається фактом: собачки люблять тих, хто для них приємно пахне.Чотири типи людей, на яких собаки ніколи не нападають, - зоопсихологи 3. Урівноважені люди, в поведінці яких немає місця хаотичності, непередбачуваності, надмірної емоційності теж дуже подобаються собакам.

4. Люди без шкідливих звичок симпатичні не тільки оточуючим, але навіть і собакам. Хвостаті терпіти не можуть підпилих товаришів, від яких тхне за кілометр. Людина з сигаретою теж може викликати у пса обурення і злість. Так що, є ще один привід позбутися поганих пристрастей.

Нагадаємо, раніше фахівці назвали породи собак, яких найлегше дресирувати і виховувати.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Цифровая экономика в структуре ВВП Китая превысила 36%

Цифровая экономика в структуре ВВП Китая превысила 36%

Читать всю статью

Мы в соцсетях