ПолiтДумка

Дата смерті напряму залежить від дати народження: вчені розповіли, кому пощастить прожити довге життя

Август 03
18:41 2020

Місяць і дата народження людини безпосередньо впливають на її довголіття і здоров'я. Те, коли ми народилися, може зумовлювати те, коли ми помремо. Не все так достовірно, однак, багато фактів говорять про правдивість такого твердження.

Американські вчені довели, що до глибокої старості на 40 відсотків частіше доживають люди, що народилися восени. А менше за інших живуть ті, хто народився навесні. Люди, народжені в грудні, живуть на 2,5 роки довше тих, хто з'явився на світ в квітні-травні.

Пояснюється це тим, що грудневих дітей жінки виношують все літо і осінь, коли багато сонця, овочів і фруктів, і вони потенційно народжуються здоровішими.

Дата смерті напряму залежить від дати народження: вчені розповіли, кому пощастить прожити довге життя

Також доведено, що на кількість прожитих людиною років впливає настрій людини. Якщо бути оптимістично налаштованим і вірити в хороше самопочуття, тоді ймовірність довгого життя відразу збільшується. Люди, які в 50 років відчувають себе старими, звичайно ж, постаріють швидше, ніж ті, хто в 70 влаштовує посиденьки з друзями і мріє про щось хороше.

Дата смерті залежить також від дати народження. Люди частіше вмирають в період за два тижні до і два тижні після дня народження.

Раніше астролог розповіла, які дні в серпні обіцяють бути найнебезпечнішими.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Владельцы BMW, Mercedes и Tesla могут столкнуться с ростом страховых взносов

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".