ПолiтДумка

Депутати призначили Іонушаса головою правоохоронного комітету ВР

23 сентября
15:19 2021

Верховна Рада призначила народного депутата з фракції «Слуга народу» Сергія Іонушаса головою парламентського Комітету з питань правоохоронної діяльності.

Відповідну постанову №6081 «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання» підтримали 265 народних депутатів, передає кореспондент Укрінформу.

Згідно з постановою, заступником голови комітету обрано В’ячеслава Медяника.

Крім того, народного депутата Антона Швачка (фракція «СН») обрали до складу Комітету з питань свободи слова.

Читайте також: У Кабміні не обговорювали розділення МВС – Прем’єр

Водночас Олександра Санченка було увільнено від виконання обов’язків члена Комітету з питань свободи слова та обрано до складу Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 16 липня призначила народного депутата із фракції «Слуга народу» Дениса Монастирського, який обіймав посаду голови Комітету ВР з питань правоохоронної діяльності, міністром внутрішніх справ. За це рішення проголосував 271 парламентарій.

Іонушас був заступником голови правоохоронного Комітету ВР. Обраний народним депутатом за списком партії «Слуга народу».


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Як стиснути будь-яке відео в смартфонах Xiaomi без встановлення додаткових додатків

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!