Дипломатичний формат буде можливий лише після виходу на кордони 1991 року — Зеленський
Президент Володимир Зеленський наголосив, що Україна буде готова долучитися до певного дипломатичного формату врегулювання тільки після виходу ЗСУ на міжнародно визнані кордони.
Про це він сказав під час спільної з Прем’єр-міністром Іспанії Педро Санчесом пресконференції у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.
«Україна буде готова до того чи іншого формату дипломатії, коли ми будемо дійсно на наших кордонах, на наших реальних кордонах згідно з міжнародним правом», — підкреслив Зеленський.
Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський раніше заявляв, що будь-які переговори керівництво Росії сприймає, як можливість зібратися на силі й розширити агресію, тому дипломатичні перемовини неможливі, доки російські війська перебувають на українській землі.