До Києва прибув генсек НАТО
03 июня
13:07
2026
![]()
Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Марк Рютте прибув з офіційним візитом до Києва.
Про це повідомив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга в соцмережі X, передає Укрінформ.
Як повідомлялося, до цього Рютте 3 лютого відвідував Київ. Тоді він, зокрема, разом з Президентом Володимиром Зеленським відвідали Народний меморіал національної пам’яті на Майдані Незалежності й ушанували пам’ять загиблих українських захисників і захисниць.

