ПолiтДумка

Долар на цьому тижні подорожчає: аналітики озвучили причини

Октябрь 21
09:02 2020

Курс долара в Україні на цьому тижні зросте. Подорожчання буде не критичним, зазначає старший аналітик "Альпарі" Вадим Іосуб. Американська валюта зросте в ціні до 28,3-28,5 грн/дол. На це вплине ряд факторів, які він озвучив.

По-перше, на фоні карантину відносини України з партнерами ускладнюються, а по-друге, банківський сектор поступово слабшає, а значить відбувається потенційний відтік коштів з рахунків фізичних осіб.

На вартість валюти на цьому тижні також впливає те, що відразу вісім обласних центрів України з понеділка потрапили в "червону" зону карантину через коронавірус. Керівник відділу аналітики Forex Club Андрій Шевчишин вважає, що у зв'язку з цим курс може коливатися в широкому діапазоні 28,25-28,50 грн/дол.

У вівторок увечері, 20 жовтня, Міжбанк закрився в рамках 28,34-28,35 грн/дол. Торгівля на міжбанку пожвавилася, загальний обсяг угод підріс з $153 млн до $165 млн. Але велика їх частина була укладена за вищими цінами. Вечірній ціновий переворот на міжбанку влаштував Укргазбанк, який несподівано вийшов продавати валюту. Курс долара відкотився тільки під закриття ринку.Долар на цьому тижні подорожчає: аналітики озвучили причини Ринкова вартість долара не змінилася. На середу, 22 жовтня, курс долара в банках встановлено на рівні 28,37 грн /дол., що на 1 копійку більше, ніж в попередній банківський день. Курс євро підскочив до 33,50 грн /євро. Це на 7 копійок більше, ніж на день раніше. Таким чином, європейська валюта також відновила своє зростання.

Нагадаємо, МВФ озвучив реальний курс гривні до долара в Україні і надав свій прогноз щодо вартості валюти на найближчі п'ять років.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Довибори в Раду: Верховний Суд задовольнив апеляцію ЦВК та «Слуги народу»

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".