ПолiтДумка

Долар в Україні почав стрімко падати: як змінився курс валют під кінець тижня

Август 06
11:00 2020

Курс долара в Україні 6 серпня впав на 12 копійок після підвищення на вісім копійок в попередній банківський день. Американська валюта вперше за довгий час пішла на спад. За сьогоднішнім курсом НБУ, долар можна купити за 27,70 грн /долар.

Курс євро в четвер підвищився ще на 18 копійок після зростання на 20 копійок у середу. За останній місяць європейська валюта подорожчала на 9%. З січня місяця євро не йде не спад і тримається на високих позиціях.

Економічні експерти на початку серпня прогнозували, що в кінці місяця валюта в Україні підвищиться до 28 грн/дол, в той час як коливань євро не передбачається. Можливо, слова Володимира Зеленського про курс 30 грн / дол. виявляться пророчими.

За словами експертів, підвищення курсу валют матиме сезонний характер. Перед початком навчального року люди завжди починають активніше купувати товари, а імпортери почнуть більш активно купувати долари для осінніх закупівель. Попит на валюту зросте і можна очікувати деякої девальвації. Багато що ще залежить від політики НБУ з її новим керівником і того, наскільки регулятором буде стримувати курс.

Раніше екс-міністр економіки Тимофій Милованов спрогнозував, яким буде курс долара восени 2020.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Кабмин назначил глав таможни и Госпродпотребслужбы

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".