ПолiтДумка

Долар знову подорожчав: валюта піднялася до максимуму з початку минулого року

Сентябрь 28
10:10 2020

Нацбанк, як і обіцяв, відпустив долар у вільне плавання і валюта на початку нового тижня піднялася до максимуму з початку 2020 року. Станом на понеділок, 28 вересня, американська валюта коштує 28,26 грн/дол. Вище курс в Україні в останній раз був 13 січня 2019 року — 28,27 гривень за долар.

У порівнянні з попереднім банківським днем валюта подорожчала на 2 копійки. Всього за минулий тиждень долар став дорожче на 5 копійок.

Курс євро в понеділок становить 32,89 грн /євро, що збігається з курсом до вихідних. За минулий тиждень європейська валюта потроху почала опускатися, подешевшавши на 7 копійок.

Прогнозується, що напередодні виборів 25 жовтня долар може подорожчати до 29 грн/ дол. Зміцнення гривні можливе не раніше кінця листопада, коли на ринку почнуть продавати зароблену валюту аграрії. У той же час, в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України прогнозується, що на початку 2021 року обмінний курс долара також не буде нижчим 29,1 грн /долар.

Раніше повідомлялося, що експерти радять українцям переводити заощадження в американську валюту. Незважаючи на те, що курс долара нестабільний, він все одно залишається більш міцною валютою, ніж українська гривня.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В Китае показали стройку железной дороги в пустыне

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".