ПолiтДумка

Дорожня карта санкцій «Єрмака-Макфола» виконана на 60% — ОП

28 июля
12:29 2022

Дорожню карту санкцій, напрацьовану Міжнародною робочою групою щодо санкцій проти росії, виконано на 60%.

Про це очільник Офісу Глави держави Андрій Єрмак поінформував під час онлайн-спілкування з представниками провідних європейських ЗМІ, у якому також взяли участь члени групи Єрмака-Макфола, передає Укрінформ із посиланням на Офіс Президента у Телеграмі.

“Дорожню карту санкцій, напрацьовану Міжнародною робочою групою щодо санкцій проти росії, яку очолюють керівник Офісу Президента Єрмак і директор Інституту міжнародних досліджень Фрімана-Споглі (FSI), ексрадник Президента США з питань національної безпеки посол Майкл Макфол, виконано на 60%”. — ідеться у повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, міжнародна робоча група щодо санкцій проти росії була створена з ініціативи Президента Володимира Зеленського.

Читайте також: Група Єрмака-Макфола обговорила з представниками ВР посилення санкцій проти росії

У квітні група представила План дій щодо санкцій, який містить рекомендації для міжнародної демократичної спільноти стосовно комплексу подальших економічних заходів, спрямованих на примус російського керівництва до якнайшвидшого припинення війни в Україні та максимальне збільшення ціни агресії для росії.

План зосереджений на 10 ключових напрямах санкційної політики, серед яких — визнання росії та білорусі державами-спонсорами тероризму, а збройних сил рф – терористичною організацією; повна заборона на російський експорт енергоносіїв; розширення санкцій проти фінансового сектору рф та рб; посилення транспортних та страхових санкцій; розширення й посилення торговельних ембарго та персональних санкцій.

Читайте також: Президент: Черговий газовий шантаж рф є достатнім приводом для розширення санкцій

23 червня Міжнародна робоча група щодо санкцій проти російської федерації представила Дорожню карту фінансових санкцій. 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

В Івано-Франківську запрацювало Почесне консульство Чеської Республіки

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!