ПолiтДумка

Дружини українських політиків, які теж йдуть у владу: найгучніші імена

Октябрь 18
10:12 2020

У виборах 25 жовтня, окрім самих відомих політиків, які вже надокучили на українському політичному горизонті, беруть участь також їхні дружини. Деякі половинки політиків навіть очолили виборчі списки партій, що йдуть до місцевої влади, повідомляє портал slovoidilo.

Мабуть, найбільш відома з них — Марина Порошенко. Очевидно сімейство екс-президента вирішило, що дружині прийшов час виходити з тіні свого іменитого чоловіка і починати власне політичне життя. Марина Порошенко очолила список "Європейської солідарності" в поході на Київську міськраду. Марина заявила, що вона — не політик, але, як громадянка своєї країни і як жителька столиці, не може залишатися байдужою до проблем рідного міста. Вона хоче сконцентрувати свої зусилля на вирішенні соціальних проблем.

Партія "Слуга народу" йде до Київради під проводом дружини глави українського МЗС Євгенії Кулеби. Вона вже має досвід громадської діяльності та вважає, що посаду мера і глави КМДА обов'язково потрібно розділити — для більш ефективного управління мегаполісом. Євгенія також вважає, що столиці пора створити альтернативу маршруткам.

Дружини українських політиків, які теж йдуть у владу: найгучніші імена

За 208 округом (у Чернігівській області) пройдуть не тільки місцеві, а й парламентські вибори. У травні нинішнього року округ залишився без свого депутата-мажоритарника Валерія Давиденка, який загинув при загадкових обставинах. Тепер посісти місце чоловіка парламенті спробує його дружина, Людмила Давиденко. Правда, там їй спробує перешкодити сам Олег Ляшко, який також висуває себе в парламент по цьому округу.

А дружина головного радикала, Росіта Ляшко, очолила список Радикальної партії до Київської облради. Раніше вона й чути не хотіла ні про яку політику, каже Олег Валерійович, а тепер захотіла сама. Росіта йде, щоб захищати матерів і дітей, а також відстоювати інтереси малого та середнього бізнесу.

Людмила Зубко, дружина колишнього віце-прем'єр-міністра в Кабміні Гройсмана, балотується в мери Житомира.

А дружина колишнього глави Державної фіскальної служби Романа Насірова, Катерина Глімбовська, йде до столичної міськради від "Батьківщини". Жінка розповіла, що їй, як корінний киянці, зовсім не все одно, як буде розвиватися її рідне місто. Тому вона і вирішила балотуватися по Святошинському району. Там вона народилася, росла і ходила в школу.

Партій УДАР делегує в Київську міськраду Катерину Кириченко, яка приходиться дружиною колишньому нардепу Дмитру Андрієвському. Сам Дмитро, до Верховної Ради, також був депутатом Київради.

Чинний депутат від "Слуги народу" Анатолій Драбовський надихнув свою дружину Віру Драбовську йти до Вінницької облради.

Нагадаємо, Марина Порошенко заявила, що правляча партія готує на вибори численні порушення. Вона каже, що "Європейська солідарність" вже зіткнулася зі штучними перешкодами.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    На Вінниччині шахраї прикидаються робітниками Держпраці

На Вінниччині шахраї прикидаються робітниками Держпраці

Читать всю статью

Мы в соцсетях