ПолiтДумка

Два вітаміни, які підвищують імунітет проти грипу: поради лікаря-інфекціоніста

Сентябрь 16
15:56 2020

Імунна система здатна захистити людину від будь-якої інфекції, в тому числі і від коронавіруса. Головне, вчасно піклуватися про зміцнення захисних сил організму. Для цього необхідно включити в меню продукти харчування, що багаті найважливішими для імунітету вітамінами.

Доктор медицини і директор Національного інституту алергії та інфекційних захворювань Ентоні Фаучи стверджує, що імунна система людини не може повноцінно функціонувати без вітамінів С і D.

вітамін D

Нестача вітаміну D в організмі людини робить його вразливим до інфекційних захворювань на 80 відсотків. Вчені з США довели, що коронавірус найчастіше виявляють у пацієнтів, у яких спостерігається дефіцит даної речовини. Два вітаміни, які підвищують імунітет проти грипу: поради лікаря-інфекціоніста Крім того, за словами лікаря-інфекціоніста Ентоні Фаучи, люди, які отримують вітамін D під час лікування коронавірусної хвороби, швидше одужують, у них рідше розвиваються ускладнення, і вони практично не потрапляли у відділення інтенсивної терапії, ніж пацієнти з недоліком вітаміну D в організмі. Вітамін D людський організм здатний виробляти самостійно. Для цього необхідно частіше гуляти на свіжому повітрі в сонячну погоду.

Вітамін C

Здатність вітаміну С захищати людину від коронавіруса вивчена недостатньо добре. Однак дослідники Національного інституту здоров'я США стверджують, що вітамін C є одним з найважливіших компонентів формування імунної функції. Два вітаміни, які підвищують імунітет проти грипу: поради лікаря-інфекціоніста Щоб поповнити запаси вітаміну С в своєму організмі, їжте більше свіжих овочів і фруктів, включайте в раціон свіжу зелень. Замість чаю та кави пийте воду з лимоном і фруктово-овочеві соки, компоти і трав'яні настої.

Нагадаємо, раніше медики перерахували хвороби, при яких щеплення від коронавіруса протипоказане. Кому заборонена вакцинація?

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Представлен первый в мире дистрибутив на базе Linux в стиле iPadOS

Представлен первый в мире дистрибутив на базе Linux в стиле iPadOS

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".