ПолiтДумка

Екс-міністр Милованов розповів, яким буде курс долара восени

Август 02
16:27 2020

Колишній міністр економіки Тимофій Милованов висловив свої міркування щодо ціни долара на осінь нинішнього року. Курс долара може ще підрости, проте психологічної позначки в 30 гривень він навряд чи досягне, розповів Милованов в ефірі телеканалу "Україна".

"Коли президент запитав, чи буде курс по 30 грн/$, я сказав, що навіть якщо сильно постаратися, може 29 … а на 30 грн/$ швидко ми не вийдемо", — поділився Милованов.

Екс-міністр Милованов розповів, яким буде курс долара восени

Він також вважає, що новий керівник Нацбанку намагається не робити різких кроків — щоби заспокоїти ринки, які, природно, пережили потрясіння після зміни глави НБУ. Проте вже зараз видно, що Кирило Шевченко не став "рубати шашкою" усіх підряд. Звичайно, кадрові зміни відбуваються, проте вони не гучні і не публічні.

"Це означає, що політика НБУ буде така, що зараз буде утримуватися долар, і інфляція буде низька, як мінімум, до місцевих виборів", — припускає Милованов.

При цьому Міністерство економічного розвитку дало приблизно такий самий прогноз курсу долара і на наступний, 2021, рік. Там також припускають, що" зелений " не досягне позначки у 30 гривень. Ймовірно, його середньорічна вартість наступного року становитиме 29,1 гривні. Причому, фахівці з Мінекономіки навіть прогнозують, що ближче до кінця року гривня може зміцнитися, і вартість долара сповзе нижче середньорічної – під позначку у 29 гривень.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Как открыть бизнес грузовых перевозок?

Читать всю статью

Мы в соцсетях