ПолiтДумка

Екс-прем’єр Гончарук знайшов нову роботу: ким і де буде працювати політик

02 сентября
09:06 2020

Колишній прем'єр-міністр України Олексій Гончарук після відходу з посади глави уряду півроку був безробітним. Політик відпочивав і шукав нову роботу. Зрозуміло, що в почесні двірники йому не хотілося. Де ж знайшов застосування своїм професійним талантам екс-прем'єр?

На сайті атлантичної ради Eurasia Center з'явилося повідомлення, яке розставило всі крапки над «і». Олексій Гончарук отримав посаду в цій іноземній компанії. Eurasia Center є Атлантичним відгалуженням ради США Atlantic Council. «Атлантична рада Eurasia Center має честь оголосити, що Олексій Гончарук приєднається до нас як новий заслужений працівник. Будучи прем'єр-міністром України з 2019 по 2020 рік він очолював уряд, який був орієнтованим на проведення реформ. Ми раді вітати його в нашій команді», — свідчить повідомлення в Твіттер компанії Eurasia Center. Екс-прем'єр Гончарук знайшов нову роботу: ким і де буде працювати політик На таке тепле офіційне вітання екс-прем'єр-міністру України Олексій Гончарук вирішив теж публічно відповісти. Після оприлюднення Eurasia Center інформації про його працевлаштування, Гончарук написав в Мережі, що дуже радий можливості стати частиною організації, а також що він сподівається на конструктивну і плідну співпрацю.

Відзначимо, що компанія Еurasia Center займається вивченням і аналітикою міжнародних відносин в сфері політики і економіки.

Нагадаємо, раніше Олексій Гончарук прокоментував роботу Кабміну нинішнього прем'єра Дениса Шмигаля.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Кабмін запропонував скасувати пільговий податок на пальне

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY