Фон дер Ляєн перед візитом до Китаю поговорила із Зеленським
![]()
Президент України Володимир Зеленський обговорив із Президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн, яка збирається до Китаю із візитом, необхідність 11-го пакету санкцій проти російської федерації.
Як передає Укрінформ, про це Зеленський повідомив у Телеграмі.
«Підтримую постійний контакт із Президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн. Подякував за участь у Бучанському саміті, обговорили спільні міжнародні заходи на майбутнє», — зазначив Зеленський.
Співрозмовники торкнулися інших питань підтримки України, зокрема необхідності підготовки 11-го пакету санкцій та прогресу у виконанні рекомендацій Єврокомісії.
«Мала телефонну розмову з Президентом України Зеленським перед візитом до Китаю. Україна буде важливою темою моєї зустрічі з головою Сі та прем’єром Лі. ЄС прагне справедливого миру, що поважатиме суверенітет та територіальну цілісність України», — зазначила фон дер Ляєн у Твіттері.
Як повідомляв Укрінформ, 4 квітня уряд Норвегії приєднався до десятого пакету санкцій Європейського Союзу щодо росії, який був ухвалений 25 лютого.
Фото: ОП

