Фракція «Слуга народу» у ВР залишається монобільшістю — депутат
Попри спроби деяких осіб підривати ситуацію всередині парламентської фракції «Слуга народу», вона залишається монолітною та здатна справлятися з усіма викликами.
Про це повідомив народний депутат, заступник голови парламентської фракції «Слуга народу», член Комітету Верховної Ради з питань прав людини Максим Ткаченко в інтерв’ю Укрінформу.
«Верховна Рада в умовах війни значно посилила свою роль у прийнятті критично важливих рішень для країни, а закони, що стосуються оборони, економічного фронту, соціальної підтримки, міжнародних відносин набули ще більшого пріоритету. Час показав: монобільшість здатна справлятися з усіма викликами — в екстреному режимі приймати надважливі закони та забезпечувати належний рівень співпраці з міжнародними партнерами», — зазначив він.
Політик підкреслив, що період понад 1000 днів повномасштабного вторгнення став тестом на відповідальність для кожного депутата, «адже рішення, ухвалені в умовах війни, — не про політику, а про виживання та майбутнє України».
Щодо змін у роботі безпосередньо всередині парламентської фракції «Слуга народу», Ткаченко відзначив, що «було не все ідеально: є поодинокі випадки, коли люди зраджують країну, втікають за кордон, перебувають під слідством або систематично не ходять на засідання, але поки — наголошую: поки — продовжують бути народними депутатами».
«Ми у фракції вважаємо такі дії недопустимими і вважаємо, що така поведінка є неприйнятною для представників «Слуги народу» та й загалом для народних депутатів», — акцентував парламентарій.
Водночас Ткаченко зауважив, що попри спроби деяких осіб підривати ситуацію всередині фракції, попри появу негідників і зрадників, фракція «Слуга народу» залишається монобільшістю, є єдиною, монолітною і завжди підтримує важливі ініціативи Президента, військових, а також голосує за євроінтеграційні закони, завдяки чому держава може отримувати необхідну допомогу від партнерів.
Як повідомляв Укрінформ, в умовах війни присутність народних обранців на робочому місці – це не просто обов’язок, а питання національної безпеки України. Значна більшість (335 нардепів) відвідали не менше 75% загальної кількості голосувань. Майже половина з них (174 особи) має високі показники відвідуваності – 90% і більше.
Із 450 передбачених Конституцією народних депутатів у складі Верховної Ради наразі заповнено лише 401 місце.
Фото: Стефанчук, ФБ