ПолiтДумка

Галкін записав пародію українською мовою: опитування Зеленського в розумінні коміка

16 октября
18:12 2020

Максим Галкін, схоже, уважно стежить за політичною ситуацією в Україні. Російський пародист не залишився байдужим до запропонованих Володимиром Зеленським питань, на які повинні будуть відповідати виборці під час проведення місцевих виборів. Заради більшої реалістичності, чоловік Алли Пугачової навіть підучив українську мову.

На своїй сторінці в Інстаграм Максим Галкін опублікував відеоролик з пародією на опитування Володимира Зеленського. Президент України запропонував паралельно з виборами провести опитування громадян країни по п'яти найважливішим для майбутнього країни питань. Український лідер має намір дізнатися, чи бажають громадяни скоротити число депутатів Верховної Ради, дозволити продаж в суто медичних цілях канабісу та ін.

Свої запитання Володимир Зеленський озвучив у відеозверненні до української нації. На що відразу отримав пародію від Максима Галкіна. Всього за дві години після публікації відео набрало більше трьохсот тисяч переглядів і безліч коментарів від шанувальників не тільки з Росії, але і з України.

Правда, росіяни мало що зрозуміли в пародії Галкіна, оскільки не володіють українською мовою. А ось українцям у відеоролику коміка все більш ніж зрозуміло. Причому, деякі відзначили, що артист непогано володіє мовою сусідньої держави. Наскільки глядачам сподобалася пародія Галкіна на Володимира Зеленського, можна судити з коментарів.

"Нічого не зрозуміла. Зайшла чисто коменти почитати», «Чудово розмовляєте українською, Максим! Дякую за позитив!», «Не смішно і безглуздо», «Живу в Україні і те погано знаю мову ?а розмовляти на ньому це взагалі», «Та що ви накинулися, посміялися, підняли собі настрій, гумор поза політикою, поза національності, Максим дуже талановито спародіював, а ви не можете так, ось і бризкає отрутою», «Я теж розчарована. Максим жартуєте над своїми політиками, вони у вас не менше смішні" , «Як вам вдається так класно розмовляти на мове? Прям схоже ж".

Нагадаємо, раніше двійнята Галкіна і Пугачової мило привітали один одного з Днем народження. Ліза і Гаррі відзначили 7-річчя.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В феврале ожидается мощнейшая магнитная буря 4 уровня: как уберечь здоровье

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY