ПолiтДумка

Гармаш прокоментував опубліковані російськими ЗМІ «10 кроків щодо Донбасу»

25 декабря
21:56 2021

В опублікованому російськими ЗМІ документі про нібито запропоновані Україною «10 кроках щодо Донбасу» немає нічого нового та екстраординарного, оскільки українська сторона озвучує подібні пропозиції на засіданнях Тристоронньої контактної групи.

Таку думку висловив представник окремих районів Донецької області у складі української делегації у ТКГ журналіст Сергій Гармаш в ефірі телеканалу «Україна 24», передає Укрінформ.

«Я вірю, що те, що опублікували російські ЗМІ, — це справжній документ, тому що із засідань ТКГ я бачу, що тут немає абсолютно нічого нового, крім того, що ми і так пропонуємо на кожному засіданні, — це підготовка обміну, відновлення перемир’я , обговорення законів, передбачених у Мінських угодах, а не планів, на яких зараз наполягає Росія і російська сторона (в ТКГ — ред.) Тому я, чесно кажучи, не бачу тут чогось екстраординарного і вважаю, що це був робочий документ, направлений із дипломатичними цілями», — сказав Гармаш.

За словами журналіста, він не бачив документа, оскільки він був закритим.

«Я вважаю, що його і не потрібно було публікувати, оскільки це не офіційні пропозиції Росії щодо вирішення конфлікту, це фактично дипломатичний документ щодо продовження діалогу», — зазначив член делегації України у ТКГ.

Як повідомлялося, російські ЗМІ опублікували план із 10 кроків, які влада України нібито запропонувала для припинення війни на сході. За даними видання «КоммерсантЪ», свої пропозиції українська сторона поширила перед засіданням Тристоронньої контактної групи, що відбулося 8 грудня.

Share

Статьи по теме

Последние новости

The Economist: глобальный продовольственный кризис откроет глаза на значение войны в Украине

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY