ПолiтДумка

Генпрокурор Венедиктова зізналася, що носить підробку відомого бренду: “Пацани на районі засміють”

Июнь 20
14:08 2020

Генпрокурор Ірина Венедиктова спритно уникла корупційного сандалу, який от-от міг полихнуть на її території. Приводом до службового розслідування став годинник відомого швейцарського бренду Hublot. Цей недешевий виріб не раз помічали на руці у головної прокурорки країни.

Однак у своїй декларації пані Венедиктова не згадала про годинник. При цьому, як стверджують фахівці, такий хронометр коштує на ринку близько 10 тисяч доларів. Помітивши таку невідповідність очевидного і того, що записано в декларації, активіст Сергій Стерненко, який може “загриміти” за вбивство, вирішив піти в атаку на державну заявницю. Він написав заяву до НАБУ про те, що Венедиктова не задекларувала наявну у неї цінність.

Відповідь від Ірини Венедиктової не змусила себе чекати. Генпрокурор підтвердила НАПК, що це дійсно Hublot, проте не оригінальний виріб, а його копія, яка набагато дешевше оригіналу. Вартість такого годинника, як вона стверджує, становить менше 5 тисяч гривень, а не 10 тисяч доларів, як оригіналу.

“А ви як думаєте, Венедиктова дійсно носить підробку (пацани на районі засміють) або генпрокурор бреше і носить справжні Hublot?”, – запитує “Центр Протидії Корупції” на своїй сторінці у Facebook.

При цьому підписники у своїх коментарях внизу згадали польського міністра Славоміра Новака, який в 2013 році змушений був піти у відставку через не задекларований годин вартістю 5,5 тисячі доларів. Водночас “ЦПК” повідомляє, що Венедиктова нібито віддала свій годинник на експертизу, аби підтвердити, що він не є оригіналом.

Нагадаємо, днями прихильники Петра Порошенка увірвалися в кабінет Венедиктової, попутно порвавши одяг на охоронцях Генпрокуратури.

The post Генпрокурор Венедиктова зізналася, що носить підробку відомого бренду: “Пацани на районі засміють” appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Читать всю статью

Мы в соцсетях