ПолiтДумка

Глави МЗС України та Австрії обговорили зміцнення відносин між країнами

Май 14
07:02 2021

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у рамках робочого візиту до Словаччини зустрівся із федеральним міністром з питань європейських та міжнародних справ Республіки Австрія Александром Шалленбергом.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба МЗС.

«Міністри обговорили зміцнення відносин України та Австрії в політичній, безпековій, торговельній та інвестиційній сферах», — йдеться у повідомленні.

Зокрема, глави української та австрійської дипломатії намітили кроки для збільшення обсягів торгівлі та залучення інвестицій. Дипломати відзначили, що пожвавлення контактів між діловими колами України й Австрії та реалізація нових інвестиційних проєктів сприятиме відновленню національних економік на тлі пандемії COVID-19.

Міністри закордонних справ також обговорили виконання домовленостей, досягнутих за підсумками засідання українсько-австрійської змішаної комісії з питань торговельно-економічних зв’язків 27 квітня.

Зазначається, що Кулеба подякував Шалленбергу за послідовну позицію Австрії в питанні підтримки суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Він також високо оцінив допомогу у відновленні українських територій, які постраждали від російської агресії.

Читайте також: Центральноєвропейська п’ятірка: Кулеба розповів, про що говорили на зустрічі

Співрозмовники приділили особливу увагу просуванню європейської інтеграції України, а також більш ширшому доступу нашої держави до вакцин проти COVID-19.

Кулеба та Шалленберг торкнулися питання підготовки інавгураційного саміту Кримської платформи.

Як повідомляв Укрінформ, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба перебуває з робочим візитом у Словацькій Республіці, де на запрошення міністра закордонних та європейських справ Словаччини Івана Корчока вперше взяв участь в засіданні глав дипломатії Центральноєвропейської п’ятірки: Австрії, Словаччини, Словенії, Угорщини та Чехії.

Фото: mfa.gov.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Снимите напряжение с шейных мышц, чтобы предотвратить гипертонию

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".