ПолiтДумка

Глави МЗС України та Словаччини обговорили питання безпеки і оборонної співпраці на полях Генасамблеї ООН

22 сентября
10:16 2025

Міністри закордонних справ України та Словаччини Андрій Сибіга та Юрай Бланар обговорили питання європейської безпеки, оборонної співпраці через механізм SAFE та енергетичної безпеки в кулуарах Генасамблеї ООН.

Про це глава МЗС України повідомив у соцмережі X, передає Укрінформ.

“У розвиток діалогу між Президентом Зеленським і Прем’єр-міністром Фіцо я зустрівся зі своїм словацьким колегою Юраєм Бланаром в кулуарах Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку. Зосередилися на майбутньому європейської архітектури безпеки, потенціалі нашої оборонної співпраці через механізм SAFE та питаннях енергетичної безпеки”, – зазначив він.

Сторони також обговорили розвиток двосторонніх відносин та наступний раунд консультацій між урядами.

Крім того, Сибіга подякував колезі за приєднання Словаччини до Коаліції укриттів цивільного захисту та її постійну підтримку інтеграції України до ЄС.

Читайте також: У понеділок в ООН відбудеться саміт, на якому низка країн оголосить про визнання Палестинської держави

Як повідомляв Укрінформ, міністр закордонних справ Андрій Сибіга у ході візиту до Нью-Йорка взяв участь у підписанні Декларації про захист гуманітарного персоналу.

Фото: @andrii_sybiha


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Фитотерапия при простатите: 10 общедоступных и эффективных лекарственных трав

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!