ПолiтДумка

Голосування у Радбезі ООН підтвердило дипломатичне безсилля РФ — Британія

28 февраля
01:01 2022

Під час голосування за проведення спеціальної сесії Генасамблеї ООН у зв’язку з агресією РФ в Україні Рада Безпеки підтвердила ізоляцію й дипломатичне безсилля Росії на міжнародній арені.

З такою заявою виступила під час засідання Радбезу постійна представниця Великої Британії в ООН посол Барбара Вудворд, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Проголосувавши за проведення завтра спеціальної сесії Генасамблеї ООН щодо України, члени цієї Ради повністю оголили дипломатичне безсилля РФ. Росія знову залишилася в ізоляції, виступивши проти цієї резолюції», — наголосила британський дипломат.

Вона підкреслила, що Росія не може стримати об’єднання світу й засудження вторгнення РФ в Україну, щодень «підтримка світом України тільки зростає».

Вудворд закликала всі країни-члени виступити єдиним голосом на Генеральній Асамблеї ООН у понеділок «за повне виведення сил Росії з України та припинити цю війну».

Як повідомляв Укрінформ, у неділю Рада Безпеки ООН підтримала рішення скликати в понеділок спеціальну сесію Генеральної Асамблеї ООН з метою прийняття резолюції щодо притягнення Росії за відповідальність за її агресію проти України. Під час голосування в Радбезі проти висловилася лише російська делегація.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Ціна Snapdragon 8 Gen 4 зросла, що призвело до подорожчання телефонів

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!