ПолiтДумка

Головні події в світі 4 серпня: апокаліпсис в Бейруті — місто лежить в руїнах

Август 04
22:40 2020

Сьогодні ввечері світ був приголомшений катастрофою, що сталася в столиці Лівану — Бейруті. Там пролунали два потужні вибухи. Говорять про те, що джерелом вибуху стало судно з піротехнікою, яке стоїть в міському порту. Про це заявив міністр охорони здоров'я Лівану Хамад Хассан.

За іншими версіями — вибухнув склад з піротехнікою в порту. Крім того, говорять про вибухи, що пролунали на нафтосховищі. У будь-якому випадку, наслідки катастрофи жахають. Вибухова хвиля знесла будівлі в радіусі приблизно 10 кілометрів від епіцентру. Фактично половина будівель ліванської столиці постраждала, місто лежить в руїнах.

Головні події в світі 4 серпня: апокаліпсис в Бейруті - місто лежить в руїнах А найстрашніше — людські жертви. На даний час ніхто не може назвати їхньої кількості. Однак очевидці кажуть, що загиблих — десятки, а тих, що одержали травми — тисячі. При цьому під завалами багатоповерхівок, які знесло вибухом, можуть виявитися сотні живих і не живих людей. Ймовірно, до ранку чисельність загиблих може зрости на порядок.

Головні події в світі 4 серпня: апокаліпсис в Бейруті - місто лежить в руїнах Фахівці вже порівняли це лихо з вибухами атомних бомб у Хіросімі і Нагасакі. Вибухова хвиля була настільки сильна, то дійшла до Кіпру, який розташований в 250 кілометрах від Бейрута. Зараз ніхто не може точно сказати: де було джерело цих вибухів, і яка причина катастрофи. Не виключають людський фактор, однак більше усе ж схоже на масштабний теракт. При цьому Ізраїль вже офіційно заявив про свою непричетність до цих вибухів.

Головні події в світі 4 серпня: апокаліпсис в Бейруті - місто лежить в руїнах Лікарні Бейруту переповнені пораненими людьми. Медики валяться з ніг, персоналу не вистачає, щоби надати допомогу всім постраждалим. Люди, стікаючи кров'ю, сидять прямо в лікарняних коридорах на підлозі, чекаючи своєї черги. Ліжок, природно, теж не вистачає.

Головні події в світі 4 серпня: апокаліпсис в Бейруті - місто лежить в руїнах Все це схоже, як відзначає багато хто, на кадри якогось страшного постапокаліптичного фільму: всюди руїни, знесені будинки і закривавлені тіла.

Головні події в світі 4 серпня: апокаліпсис в Бейруті - місто лежить в руїнах На завтра, 5 серпня, в Лівані оголошено жалобу за загиблими.

Нагадаємо, український астролог Влад Росс стверджує, що людство зараз переживає період підвищеної агресивності через те, що планета Марс увійшла в знак Овна. Він каже, що теракти, масові заворушення та інші прояви войовничої людської натури повинні ослабнути після 20 серпня, коли Марс покине сузір'я Овна.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Понад 200 пожеж: у Росії горить майже мільйон гектарів лісу

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".