ПолiтДумка

Головні помилки при покупці відеореєстратора

Август 20
19:01 2020

Пройшли часи, коли відеореєстратор вважався обладнанням тільки для дорогих машин. Зараз цей пристрій можна зустріти в самих бюджетних авто. Він приносить реальну користь автомобілістам. Але якщо помилитися при покупці відеореєстратора, можна отримати зайві проблеми…

Якщо Ви купуєте відеореєстратор, то потрібно обов'язково переконатися в сумісності його файлової системи з вашим смартфоном. У тому випадку, якщо у них різні системи, то від покупки краще всього відмовитися, якою привабливою вона б не виглядала.

Також потрібно звернути увагу на формат карти пам'яті відеореєстратора. Іноді автомобілісти після покупки такого пристрою розуміють, що формат його карти пам'яті не збігається з тим, з яким може працювати смартфон. Звичайно, з цієї ситуації можна знайти вихід, але на це потрібен час і, можливо, гроші.

Деякі автомобілісти вважають, що чим більше розмір файлу — тим краще. Вони налаштовують відеореєстратор на роботу в максимально високому режимі. І дарма. Якщо оптика реєстратора хороша, то й на досить низькому режимі буде чітка картинка.

Якщо помилитися з відеореєстратором, то у вас під рукою може не виявитися в найпотрібніший момент важливого доказа. В результаті, наприклад, можна програти справу в суді.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Huawei назвала отличия своей операционной системы от Android

Huawei назвала отличия своей операционной системы от Android

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".