ПолiтДумка

Гордон вважає, що до другого туру виборів київського мера вийде Смешко: посперечався на пляшку

Сентябрь 21
22:56 2020

Журналіст Дмитро Гордон майже упевнений, що до другого туру виборів київського мера вийде Ігор Смешко. Про це він заявив в прямому ефірі телеканалу "Україна 24", запропонувавши парі ведучому Тіграну Мартиросяну. Причому суперечка не була на інтерес, а на пляшку коньяку.

"Сперечаємося на пляшку коньяку. Я кажу, що в фіналі виборів мера зійдуться Віталій Кличко та Ігор Смешко", — запропонував Гордон колезі.

Гордон вважає, що до другого туру виборів київського мера вийде Смешко: посперечався на пляшку Мартиросяну, звичайно, нічого не залишалося, як погодитися. Гордон тут же озвучив свої міркування, не позбавлені логіки. Після розчарування, що спіткало електорат з просуванням у владу некомпетентних "слуг", в країні виник величезний запит на професіоналів у владі. А колишній глава СБУ Ігор Смешко якраз таким і є. Тому Гордон вважає, що Смешко дуже вірно вчинив, очоливши список своєї партії "Сила і честь" в поході за місця в київській мерії.

"Після того, як люди побачили, в тому числі в Києві, що з кондачка не виходить у новій владі, що треба все-таки бути освіченим, підготовленим і знаючим, як будувати державу і місто, з'являється величезний запит суспільства на таку людину, як Ігор Смешко ", — прорекламував Дмитро Гордон екс-главу СБУ.

При цьому він тут же зробив ремарку, що він на Смешка не працює, а тому не рекламує кандидата, а просто висловлює свою думку. Ніхто інший, крім Смешко, Віталію Кличку не зможе скласти гідної конкуренції, упевнений журналіст. У цьому контексті Гордон скептично відгукнувся про замовні рейтинги, які періодично публікуються штабами різних кандидатів, що "малюють" своїм патронам захмарні відсотки.

"Весь час сиджу з планшетом, читаю — вискакує реклама:" Пальчевський наздоганяє Кличко. У Кличка — 23%, у Пальчевського — 22%. Ось він уже скоро пережене … ". Дешеві понти для приїжджих. Я можу з вами парі укласти, якщо хочете, що Пальчевський не те, що не пройде до другого туру, а навіть не заведе свою партію до Київради. Виявиться взагалі ніде" , — запропонував ще одне парі Гордон.

Гордон вважає, що до другого туру виборів київського мера вийде Смешко: посперечався на пляшку Мабуть, однієї пляшки коньяку йому здалося недостатньо … Крім того, Гордон не міг не згадати про парі, які уклали між собою Пальчевський і Мартиросян. Пальчевський стверджує, що Гордон також балотуватиметься в мери Києва. Платіжним засобом в цьому парі також стала пляшка коньяку. Гордон заявив, що він ні за яких обставин не братиме участі у мерських перегонах.

"Андрій Іванович посперечався на пляшку коньяку з вами. Я можу урочисто сказати, що він програв", — підвів риску під чужою суперечкою Гордон.

Гордон вважає, що до другого туру виборів київського мера вийде Смешко: посперечався на пляшку Єдина людина, яка може докорінно вплинути на виборчий пасьянс в боротьбі за крісло київського мера — колишній президент Петро Порошенко, вважає Дмитро Гордон. Якщо він вирішить балотуватися в мери, а такі чутки ходять, то цілком може витіснити Смешко з другого туру і зійтися у вирішальній сутичці з боксером-супертяжем. Правда, тут уже Дмитро Гордон не став сперечатися на пляшку. Мабуть, боїться спитися до виборів.

Нагадаємо, раніше Віталій Кличко відмовився від підтримки партії Порошенка на виборах київського градоначальника. Він заявив, що йтиме лише зі своїм "Ударом", сили якого вистачить, щоб зламати фортецю будь-якого супротивника.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Ученые вырастили фрагмент мозга при помощи специального принтера

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".