ПолiтДумка

Гороскоп на 16 серпня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба рекомендує Рибам зайнятися планами, а Дівам радить приємно провести вечір

Август 15
23:02 2020

Гороскоп на неділю, 16 серпня 2020 року, обіцяє дуже результативний день майже для всіх знаків Зодіаку. Єдине, про що потрібно пам'ятати: під лежачий камінь вода не тече. Не сидіть склавши руки: плануйте, пробуйте, намагайтеся, експериментуйте, і успіх прийде до вас неодмінно. У цей день не варто розмінюватися на дрібниці. Націлюйтесь на великі звершення і важливі справи.

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овнам сьогодні вдасться здійснити все, що ви собі намічали. Однак для цього вам доведеться діяти суворо за планом, не відволікаючись на дрібниці.

Телець

Тельцям, щоб досягти бажаного, сьогодні доведеться на кожному кроці проявляти ініціативу. Зате результат перевершить усі ваші очікування.

Близнюки

Гороскоп на 16 серпня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба рекомендує Рибам зайнятися планами, а Дівам радить приємно провести вечір Близнюки намагатимуться прийти до фінішу найкоротшим шляхом, але вам це не вдасться. Тільки послідовні і логічні дії здатні призвести вас до бажаного результату.

Рак

Ракам сьогодні варто братися за втілення нового проекту. Вам доведеться пожертвувати своїм вихідним заради того, щоби втілити задумане. Але це виправдана жертва.

Лев

У Левів сьогодні можлива невелика сварка з кимось із близьких людей. Не дозволяйте гніву взяти контроль над вами. Тільки стриманість і доброзичливість врятують становище.

Діва

Дівам сьогодні не потрібно братися ні за які серйозні і відповідальні справи. Цей день вам посланий для відпочинку та приємного спілкування. Особливо подбайте про те, щоб вечір пройшов у приємній компанії.

Терези

Терезам потрібно звернути увагу на проблеми, які назрівають у вас в родині. У ваших силах зупинити "холодну війну", що починається між близькими людьми.

Скорпіон

Скорпіони за звичкою сьогодні намагатимуться виконувати всю роботу і вирішувати всі проблеми самостійно. Це може призвести до втоми і знервованості. Навчіться говорити, коли вам потрібна допомога.

Стрілець

Гороскоп на 16 серпня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба рекомендує Рибам зайнятися планами, а Дівам радить приємно провести вечір Стрільці сьогодні просто приречені діяти за планом. Найменше відхилення від нього загрожує серйозними проблемами. Не дайте себе загнати в кут, прямуйте наміченим шляхом, і все буде прекрасно.

Козеріг

Козерогів сьогодні чекає приємний сюрприз в амурних справах. Взагалі цей день у вас не створений для роботи, а тільки для романтичних зустрічей і хвилюючих знайомств.

Водолій

Водоліям вистачить сьогодні енергії не тільки для втілення своїх задумів, а й для допомоги близьким людям. Постарайтеся не відмовляти, якщо хтось попросить вас про допомогу.

Риби

У Риб сьогоднішній день ідеальний для планування на наступний тиждень. Звучить прозаїчно, проте це дозволить вам почуватися впевнено усі сім наступних днів.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Заради економії: Маск збирається перебратись з Каліфорнії в Техас

Заради економії: Маск збирається перебратись з Каліфорнії в Техас

Читать всю статью

Мы в соцсетях