ПолiтДумка

Гороскоп на 2 вересня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Ракам простіше ставитися до критики, а Левам обіцяє вигідну угоду

Сентябрь 02
00:16 2020

Гороскоп на середу, 2 вересня 2020 року, обіцяє день, в якому у багатьох може статися переоцінка цінностей. Осінь — час, коли стихають пристрасті і прокидається ясність мислення. В цей день до багатьох може прийти прозріння, часом — неприємне. Але ж життя — це зебра, і вона складається не тільки зі світлих смуг.

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овни сьогоднішній день проведуть у сум'ятті. Жага нового буде відчайдушно боротися з прихильністю до старого. Ви зробите такий вибір, який найбільш прийнятний для вас.

Телець

Тельці будуть сьогодні трохи загальмовані через те, що не виспалися. Це, можливо, позначиться на роботі, і ви можете навіть отримати прочухана від керівника.

Близнюки

Близнюків сьогодні намагатимуться повчати, як поводитись і чому віддати перевагу. Дайте ненав'язливо зрозуміти, що у вас є своя голова, і якщо вам буде потрібна порада, то ви її попросите.

Рак

Раки дуже залежать від чужої думки. І сьогодні це може проявитися в повну силу. Ви можете дуже болісно сприйняти критику. Намагайтеся менше залежати від того, що думають і говорять про вас інші.

Гороскоп на 2 вересня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Ракам простіше ставитися до критики, а Левам обіцяє вигідну угоду

Лев

У Львів сьогодні день, вигідний для капіталовкладень та укладення фінансових угод. Все, що ви сьогодні укладете, вже скоро принесе непоганий прибуток.

Діва

У Дів сьогодні можуть виникнути деякі проблеми в інтимних питаннях. Не носіть їх у собі. Краще чесно все обговоріть зі своїм партнером, і відразу багато питань стануть на місце.

Терези

Терези можуть відчути тугу від одноманітності і сірості буднів. Якщо вам бракує яскравих барв, беріть самі в руки кермо своєї долі і сміливо прямуйте назустріч пригодам.

Скорпіон

Скорпіонам не потрібно брати на себе відповідальність за інших людей. Пам'ятайте, що кожен має відповідати за свої вчинки сам. Ви ж не намагаєтеся зробити когось винним у своїх проблемах.

Стрілець

У Стрільців сьогодні вдалий день для втілення намічених планів. Важко буде зробити перший крок, далі — все піде по розрахованій траєкторії. Вирішуйте!

Козеріг

У Козерогів — звичайний день може перетворитись на захоплюючу пригоду, причому абсолютно випадково. Швидше за все, це буде раптова зустріч або чиясь СМС, яка зробить ваш день.

Гороскоп на 2 вересня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Ракам простіше ставитися до критики, а Левам обіцяє вигідну угоду

Водолій

У Водоліїв можуть зірватися всі плани і графіки. Однак це не принесе вам прикрості. Звичайно, зручно жити за наміченим планом, однак іноді варто відступити від нього, щоб відчути все різноманіття життя.

Риби

У Риб сьогодні може трапитися неприємність на роботі. Можливо, зірветься угода. Можливо ваш проект, в який ви вклали душу, забракує начальство. Не впадайте у відчай. Можливо, це просто невеликий відкат назад для кращого розбігу.

Share

Статьи по теме

Последние новости

СБУ накрыла нелегальный завод по производству дизтоплива под Днепром (ФОТО, ВИДЕО)

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".