ПолiтДумка

Гороскоп на 26 серпня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Левам подолати свою лінь, а Стрільцям пошукати причину невдач у собі

Август 26
00:34 2020

Гороскоп на середу, 26 серпня 2020 року, обіцяє всім купу справ і низку несподіваних подій. Той, кому вдасться зберегти холодний розум і не панікувати, зуміє з честю вийти з усіх випробувань, які підготували підступні зірки.

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овни давно мріють вирватися зі звичного кола і спробувати щось нове. Сьогодні — такий день. Але попередньо розробити план дій все одно не завадить.

Телець

Тельці зможуть укласти непогану угоду або зробити дуже далекоглядний і правильний вчинок завдяки своїй інтуїції. Вона сьогодні у вас — поза конкуренцією.

Близнюки

Близнюки, незважаючи на свій досвід і самовпевненість, сьогодні можуть засумніватися в правильності обраного рішення. Не соромтеся запитати поради у тих, хто старший і досвідченіший за вас.

Рак

Ракам сьогодні не варто вирішувати грошові справи. Краще займіться чимось простішим. Наприклад, зробіть прибирання у своєму будинку або просто влаштуйте собі день для прогулянок і медитації.

Лев

Леви сьогодні будуть втіленням ліні. Але вам потрібно буде подолати її і змусити себе працювати. Сьогодні — не той день, коли ви можете дозволити собі лінуватися.

Гороскоп на 26 серпня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Левам подолати свою лінь, а Стрільцям пошукати причину невдач у собі

Діва

Діви можуть виявитися сьогодні надто марнотратними. Ви можете піддатися спокусі і купити абсолютно непотрібну річ. Потім ви, звичайно, засмутитеся, але буде вже пізно.

Терези

У Терезів сьогодні сприятливий день для вирішення амурних питань. Вам вдасться з'ясувати те, що давно не дає вам спокою, і ви лишитеся задоволені цією ясністю.

Скорпіон

У Скорпіонів будуть на висоті інтелектуальні здібності. Здається, немає такої головоломки, яка не піддалася б сьогодні вашому розуму. Але не варто свої висновки переносити на сферу особистого життя, так ви можете багато до чого додуматись.

Стрілець

Стрільці, вам сьогодні не завадить невелике самокопання. Вас давно не задовольняє усталений хід подій. Однак ви ще не зрозуміли, що причина вашого невдоволення — ви самі. Вийдіть із зони комфорту, і світ почне змінюватися.

Козеріг

Козероги будуть щасливі у фінансових операціях і покупках. Тому, якщо сьогодні ви вирішили прикупити собі острів де-небудь в тропічному поясі, не зволікайте. Ви зробите вигідне придбання.

Гороскоп на 26 серпня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Левам подолати свою лінь, а Стрільцям пошукати причину невдач у собі

Водолій

Водоліям цей день надзвичайно підійде для виконання запланованих господарських справ. Особливо, якщо ці справи пов'язані з фізичною працею. Іноді потрібно розвантажити мозок і змусити попрацювати руки.

Риби

Риби сьогодні зможуть легко знайти спільну мову зі своїми колегами, а також із керівництвом. Можливо, вам навіть вдасться переконати начальство, що ви засиділися на своїй нинішній посаді і давно гідні більшого.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Новый ролик в социальных сетях: знаменитый ведущий Ричард Хаммонд признается в любви к Opel

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".