ПолiтДумка

“Готова працювати без вихідних”: Тимошенко зробила заяву у зв’язку із розповсюдженням коронавірусу

Март 21
14:23 2020

Юлія Тимошенко, лідерка партії “Батьківщина”, заявила, що готова працювати без вихідних задля нормалізації ситуації в країні у зв’язку із розповсюдженням коронавірусу. Відповідну заяву Тимошенко зробила під час виступу на Погоджувальній раді лідерів парламентських фракцій та груп у Верховній Раді.

Вона наголосила, що українські політики мають стати єдиною командою, щоб протистояти загрозі, з якою зіштовхнулась країна.

“Закликаю усіх – відкладіть в сторону політичні амбіції, суперечливі питання і протистояння. Треба об’єднатися в єдиний антикризовий штаб з однією метою – врятувати громадян і Україну. Як прем’єр-міністр, який пройшов і фінансову кризу й епідемію тоді іншого вірусу, готова особисто працювати у потрібному місці без вихідних, щоб країну в цій ситуації захистити. Не можна гаяти ані дня, ані години, ані хвилини”, – заявила лідерка “Батьківщини”.

Вона також наголосила на необхідності створення безкоштовної інформаційної лінії, на яку може звернутися кожен українець, не залишаючи своєї оселі.

“Я прошу владу – зробіть зараз загальну інформаційну лінію повідомлень, до кого звертатися і де безкоштовно отримати аналіз на наявність коронавірусу – щоб люди зайвий раз не виходили з дому”, – сказала Тимошенко.

Також, на думку політика, Україні сьогодні потрібна масштабна та централізована закупівля антивірусних препаратів, щоб всі громадяни почувались захищеними.

Нагадаємо, у зв’язку із оголошенням карантину Верховна Рада не буде збиратись на пленарні засідання до 3 квітня.

The post “Готова працювати без вихідних”: Тимошенко зробила заяву у зв’язку із розповсюдженням коронавірусу appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Новый MacBook Air установил рекорд производительности в AnTuTu

Новый MacBook Air установил рекорд производительности в AnTuTu

Читать всю статью

Мы в соцсетях