ПолiтДумка

Хто профінансує опитування Зеленського: з’явилася достовірна інформація

Октябрь 21
19:43 2020

Щоб злостивці заспокоїлися в партії «Слуга народу» повідомили офіційно про те, хто ж візьме на себе фінансування опитування, запропонованого Володимиром Зеленським. Жодна копійка з бюджету не постраждає!..

Хто ж цей добрий спонсор, який взяв на себе всі витрати, пов'язані з проведенням паралельно з місцевими виборами опитування серед українських виборців? Відповідь на це питання постало на сторінці соціальної мережі Фейсбук, яка належить партії «Слуга народу».

«5 питань від Президента України — хто фінансуватиме це дослідження? Відповідаємо офіційно: політична партія "Слуга народу"», — йдеться в публікації.

Вища рада пропрезидентської політичної сили «Слуга народу» на засіданні 20 жовтня 2020 року прийняв рішення взяти на себе фінансування опитування Зеленського.

«Всі витрати, пов'язані з опитуванням, будуть відображені в звіті партії, який подається до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАПКА). Підкреслимо, що мова не йде про гроші платників податків, оскільки в 2020 році партія "Слуги народу" відмовилася від державного фінансування і передала ці кошти на боротьбу з COVID-19 », — уточнили в публікації для тих, хто дуже хвилювався, що опитування Зеленського завдасть шкоди добробуту України.

Нагадаємо, раніше в Мережу потрапила інформація про те, як же насправді планують організувати опитування в день виборів 25 жовтня?

Share

Статьи по теме

Последние новости

Биатлон: вместо Пекина этап Кубка мира примет Нове Место

Читать всю статью

Мы в соцсетях