ПолiтДумка

Хто зі світових лідерів не доживе до 2022-го року: прогноз відомого астролога

Сентябрь 12
22:50 2020

Відомий український астролог, який раніше передбачив впевнену перемогу Володимира Зеленського на президентських виборах, оприлюднив новий астрологічний прогноз. Влад Росс заявив, що президент одного з найбільших держав світу не доживе до 2022 року.

Кому ж астролог пророкує швидку смерть? Влад Росс стверджує, що зірки шикуються таким чином, що йому, як астролога, стає зрозуміло, коли помре … Володимир Путін.

За словами «астролога», президент Російської Федерації абсолютно точно встигне ще відсвяткувати тільки два своїх дня народження: 7 жовтень 2020 го і 2021-го років.

Після цього для російського лідера почнеться зворотний відлік. Астролог наполягає на тому, що Володимир Путін не зможе пережити 2022 рік. Влад Росс також додав. Що режим Путіна в Росії скоро завалиться, а після цього помре і сам Володимир Володимирович. Хто зі світових лідерів не доживе до 2022-го року: прогноз відомого астролога До слова, Влад Росс передбачив великі випробування для планети Земля вже в поточному 2020 році. На його думку, в грудні людство чекає глобальна катастрофа, а в Атлантичний океан впаде гігантський небесне тіло.

Після страшних потрясінь на планеті почнеться будівництво нового світу, з новим порядком, законами, країнами і кордонами. Відбудеться це, як обіцяє Влад Росс, вже на початку 2021-го року.

Нагадаємо, раніше Влад Росс розповів, коли відбудеться важлива зустріч Володимира Зеленського з Володимиром Путіним. Це трапиться у найскладніший для України місяць.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Гладбах набирает скорость и в Бундеслиге

Читать всю статью

Мы в соцсетях