ПолiтДумка

Хвилю зради через часткову евакуацію родин дипломатів розганяти не треба — Клімкін

24 января
22:50 2022

Дипломатичні відомства та авіакомпанії діють за своїми правилами та завжди перестраховуються тож не слід розганяти хвилю зради від новин про часткову евакуацію родин американських дипломатів або відмову деяких авіакомпаній від нічних стоянок в Києві.

Як передає Укрінформ, про це ексміністр закордонних справ Павло Клімкін написав у Фейсбуці.

“Пропоную не розганяти хвилю зради від новин про часткову евакуацію родин американських дипломатів або відмову деяких авіакомпаній від нічних стоянок в Києві. Вони діють за своїми правилами та завжди перестраховуються. Але дипломати ходять на роботу, а літаки літають, ніхто нас не полишає”, — написав колишній очільник МЗС.

За його словами “Російська пропаганда розганяє, що в Україні багато хто пакує валізи, але в самих біржа впала на 12% і далі падатиме. В нас така ж історія, і це частина стратегії Кремля: перекрити нам доступ до фінансових ринків і перевести українську економіку в стан колапсу на фоні рекордних цін на енергоносії”.

Він додав, що паніка цьому тільки сприятиме.

Читайте також: Британія відкликає частину співробітників посольства в Україні та членів їхніх родин

Клімкін закликав українців не піддаватися паніці, але й не “розслаблятися”.

За його словами, поки тривають переговори США та РФ, ймовірність прямої масштабної атаки менше, Кремль діятиме неочікувано, піднімаючи ставки, але не хотітиме втратити шанс на саміт зі США.

“Тому «без паніки», але й без гасел «все в нас добре». І те, й інше працює на Росію”, — закликав Клімкін.

Читайте також: Німеччина розробляє кризовий план для своїх громадян в Україні

Як повідомляв Укрінформ, станом на 24 січня лише чотири держави повідомили МЗС України про наміри здійснити евакуацію членів родин і частини співробітників або дозволити їм добровільно залишити українську територію: США, Велика Британія, Австралія та Німеччина.

Share

Статьи по теме

Последние новости

МОК расширил программу Олимпиады в Милане — Олимпийские игры 2026 (Милан), Олимпийские игры, Олимпийские игры 2026 (Милан) — Террикон

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY