ПолiтДумка

Ілля Кива і інші нардепи від ОПЗЖ зібрались в Москву на святкування 9 травня

Март 21
17:42 2020

Ілля Кива, народний депутат від проросійської партії “Опозиційна платформа – За життя”, заявив, що разом з колегами по фракції поїде до Москви на святкування 9 травня. Про це Кива сказав в коментарі українським журналістам.

Так, Кива заявив, що разом з однопартійцями святкуватиме 75-у річницю закінчення Другої світової війни на параді в Москві.

“75-а річниця – це та дата, яка викликає величезну повагу. Наша фракція обов’язково буде святкувати пам’ять великої перемоги і бути присутньою в Москві на параді”, – сказав Кива.

На думку нардепа від ОПЗЖ, святкування 9 травня допоможе в завершенні війни на Донбасі і “нормалізації відносин з РФ”. Також Кива традиційно приписав Україні “історію посібників фашизму”.

“На жаль, сьогодні нам намагаються нав’язати історію посібників фашизму, втерти і втовкмачити нам у голови історію зрадників. Українська нація і український народ, українські воїни, які служили в Червоній армії, – внесли неоціненний вклад в перемогу над фашизмом”, – зазначив нардеп.

Також він повідомив, що його дід – Герой Радянського Союзу, тому його сім’я буде святкувати День перемоги, незважаючи на позиції “окремих осіб”.

Нагадаємо, раніше журналісти показали листування Киви з одіозним російським політиком Володимиром Жириновським.

The post Ілля Кива і інші нардепи від ОПЗЖ зібрались в Москву на святкування 9 травня appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Камеру OnePlus 8 Pro протестировали в DxOMark

Камеру OnePlus 8 Pro протестировали в DxOMark

Читать всю статью

Мы в соцсетях