ПолiтДумка

Імбир — шкода і користь: що зміниться в організмі, якщо ввести свіжий корінь в раціон

Август 18
17:30 2020

Якщо ви распробуете терпкий смак і чудовий аромат свіжого кореня імбиру і введете його в своє меню на регулярній основі, то чекайте швидких зміни з боку організму. Поговоримо докладніше про шкоду і користь кореня імбиру в раціоні людини.

Вчені виявили ряд властивостей кореня імбиру. Більшість з них вкрай позитивно впливають на роботу внутрішніх органів і систем людського організму. Якщо додавати в гарячий чай трохи подрібненого свіжого кореня імбиру, то зцілення від грипу і застуди піде набагато швидше. Справа в тому, що імбир знищує патогенні мікроорганізми і зміцнює імунітет.

Група вчених з університету Джорджії (США) виявили, що імбир не тільки допомагає швидше подолати грип і ГРВІ, але і знижує больові відчуття, покращуючи самопочуття пацієнта. Дослідники провели експеримент, в якому взяли участь кілька десятків добровольців. Всіх учасників поділили на дві групи. Першій групі пропонували протягом 11 днів приймати всередину капсули, наповнені свіжим імбиром. Друга група добровольців приймала весь цей час плацебо. Тобто, люди думали, що в капсулах був свіжий імбир, але насправді, вони були пустими. Імбир - шкода і користь: що зміниться в організмі, якщо ввести свіжий корінь в раціон Майже через півтора тижні після початку експерименту, вчені провели невеликий тест-контроль. Всіх добровольців попросили виконати 18 спортивних вправ. Метою цього було дати людям значне фізичне навантаження, щоб вони відчули біль в м'язах. Далі експерти провели оцінку рівня больових відчуттів добровільних учасників дослідження.

В результаті з'ясувалося, що перша група, яка отримувала капсули зі свіжим імбиром, больові відчуття відчувала практично на чверть легше, ніж добровольці, яким давали капсули-пустушки. Американські вчені впевнені, що регулярне використання імбиру як спеція і ароматної добавки до чаю дозволяє значно підвищити свій больовий поріг. Біль при одному і тому ж захворюванні, любителі і противники імбиру будуть відчувати в різному ступені.

Не варто також забувати, що у імбиру є цілий ряд протипоказань. Його не можна вживати в їжу при хворобах шлунково-кишкового тракту і алергікам. Навіть якщо ви впевнені, що абсолютно здорові, перш ніж вводити імбир в раціон, порадьтеся з лікарем!

Хлібний квас — улюблений напій в літню спеку. Однак медики попереджають, що це не найкращий варіант для людей, які страждають деякими захворюваннями. Для кого протипоказаний квас?

Share

Статьи по теме

Последние новости

Аналог Hummer H1 из Китая начнут продавать в марте 2021 года

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".