ПолiтДумка

Ізраїль міг би стати одним із гарантів міжнародного безпекового договору для України

24 марта
21:17 2022

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак заявляє, що Ізраїль міг би стати одним із гарантів міжнародного безпекового договору для України.

Як передає Укрінформ, про це Єрмак наголосив під час спілкування з ізраїльськими засобами масової інформації, ідеться в повідомленні на сайті Президента.

“Україна хотіла б, щоб Держава Ізраїль стала одним із гарантів великого міжнародного договору, який надавав би чіткі безпекові гарантії нашій державі після завершення війни з росією, а також сподівається на результативну посередницьку роль Ізраїлю у припиненні війни та потужнішу допомогу нашій країні”, — заявив керівник Офісу Президента.

Він наголосив, що Україна “має дуже теплі, дружні й особливі відносини з Ізраїлем».

За словами Єрмака, «українська влада вітає посередницьку роль Ізраїлю у спробах зупинити війну, яку розпочала російська федерація на території України».

“Ми вражені тим, як глибоко в матеріалі ізраїльські високопосадовці, зокрема Прем’єр-міністр Нафталі Беннет. І ми вважаємо, що він справді налаштований зробити все необхідне для того, щоб принести мир на нашу землю і припинити війну”, – сказав Єрмак.

Водночас він заявив, що є питання, на компроміси щодо яких Україна ніколи не піде.

“Це компроміси, пов’язані з нашою незалежністю, територіальною цілісністю та суверенітетом. І про це знає Прем’єр-міністр Беннет”, – додав Єрмак.

За його словами, також є сподівання, що Ізраїль може виступити одним із гарантів майбутнього великого міжнародного договору про безпекові гарантії для України.

“Такий договір передбачає великий перелік країн – потенційних гарантів. Тому з кожною із цих країн ми проводимо окремі консультації, щоб потім зустрітися всім разом”, – зазначив керівник Офісу глави держави.

Крім того, Єрмак додав, що Україна хотіла б отримати більшу допомогу від Ізраїлю щодо озброєнь і військових технологій.

Єрмак зауважив, що влада Ізраїлю також має розв’язати питання, яке було дуже негативно сприйняте в Україні, коли були змінені правила в’їзду для українців та запроваджені електронні дозволи.

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Володимир Зеленський вважає, що Ізраїль може зіграти важливу роль у переговорах України з рф для припинення війни — і як посередник, і як країна для перемовин.

20 березня Зеленський у виступі перед Кнесетом Ізраїлю порівняв дії влади росії щодо України з діями нацистів щодо єврейського народу.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Почему РФ бьет по Украине старыми ракетами X-22

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY