ПолiтДумка

Кабмін ухвалив три антикорупційні рішення

19 сентября
14:55 2023

Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні ухвалив три антикорупційні рішення.

Про це сказав Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабміну, передає Укрінформ.

«Сьогодні ухвалюємо ще три антикорупційні рішення. Перше — схвалюємо законопроєкт про ратифікацію угоди з Організацією економічного співробітництва і розвитку. Україна приєднається до робочої групи щодо боротьби з хабарництвом у міжнародних ділових операціях. Вже маємо статус потенційного кандидата на вступ до Організації та крок за кроком наближаємося до повноцінного членства», — сказав глава уряду.

Відео: телеграм-канал Премʼєр-мінстра України

Крім того, уряд затверджує законопроєкт, що приводить законодавство України до стандартів FATF — Міжнародної групи з протидії відмиванню брудних коштів. За словами Шмигаля, українська сторона веде діалог із FATF щодо включення Росії до чорного списку групи за фінансування тероризму. «Поки цього не сталося — регулюємо процедуру внесення РФ до національного списку терористичних країн», — заявив він.

Згідно з зазначеним проєктом закону, забороняється надавати кошти, активи та економічні ресурси тим, хто включений до переліку осіб, пов’язаних із проведенням терористичної діяльності, та осіб, які перебувають під міжнародними санкціями.

Читайте також: Наступний етап після викриттів і затримань: Шмигаль розповів про боротьбу уряду з корупцією

Кабінет міністрів також затверджує методологію визначення кінцевого бенефіціарного власника підприємства. Шмигаль зазначив, що це рішення має на меті продовження імплементації стандартів FATF, виконання умов отримання макрофінансової допомоги від ЄС та зобов’язань на шляху до членства в Євросоюзі.

Як повідомляв Укрінформ, 4 березня уряд затвердив Державну антикорупційну програму, яка є ключовим інструментом реалізації Антикорупційної стратегії 2021-2025.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Сергей Шищенко: Все зависит от руководства

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!