ПолiтДумка

Кабмін змінює правила: яка зона тепер буде вважатися “червоною“

16 сентября
21:26 2020

Регіонам тепер буде важче потрапити в "червону зону", ніж це було раніше. Кабмін змінив правила, за якими той чи інший регіон заноситься в "червону зону". Тепер туди потрапити не так просто. Втім, ніхто туди і не прагне.

Отже, що ж потрібно перевищити, щоб опинитися в найсуворішій карантинній зоні — у "червоній".

По-перше, ступінь завантаженості лікарняних ліжок в регіоні має перевищувати 75%. По-друге, захворюваність на коронавірус повинна у п'ять разів перевищувати середній показник по Україні. Причому, це п'ятикратне перевищення має триматися протягом 14 днів.

Крім того, є ще один важливий момент: рішення про те, щоби присвоїти регіону "червоний" рівень небезпеки прийматиметься колегіально, а не одноосібним розпорядженням зі столиці.

Кабмін змінює правила: яка зона тепер буде вважатися “червоною“

"Червоний" рівень епідемічної небезпеки буде встановлюватися спільним рішенням державної та регіональної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ", — сказано в прийнятому рішенні Кабміну.

Також, спільним рішенням цих двох комісій встановлюватимуться протиепідемічні обмеження. Причому вони можуть бути різні: від тотального суворого карантину до поступового і вибіркового закриття тих об'єктів і сфер, які є джерелами поширення захворювання.

Нагадаємо, на кінець жовтня експерти передрікають в Україні потужний спалах епідемії. Медицина може не витримати напливу хворих, і тоді повториться "італійський" сценарій.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Що робити, якщо батарея смартфона швидко розряджається

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY