ПолiтДумка

Кадри озброєного автоматом неповнолітнього Колі Лукашенка викликали ажіотаж у Мережі

Август 25
11:04 2020

Кадри озброєних автоматами батька і сина Лукашенків викликали ажіотаж у Мережі. Особливо, звичайно, дісталося батькові за те, що він "озброїв" 15-річного підлітка, який до цього напевно справжньої зброї і в руках не тримав, а в ліпшому випадку грався у "війнушку", бігаючи з пластмасовим автоматом по задвірках президентської резиденції. Кадри озброєного автоматом неповнолітнього Колі Лукашенка викликали ажіотаж у МережіЛукашенко-старший, побоюючись силового захоплення влади учасниками акції протесту, озброївся не лише сам, а й повністю екіпірував і свого молодшого сина. Відразу кілька Telegram-каналів опублікували відео, як Лукашенко-старший сидить у вертольоті, вивчаючи згори обстановку навколо президентського палацу, а його син у цей час стоїть позаду, намагаючись застебнути на собі військову амуніцію.

Кадри озброєного автоматом неповнолітнього Колі Лукашенка викликали ажіотаж у Мережі Потім з'явилося фото з приймальні Лукашенка, де за величезним круглим столом сидять три людини: Олександр Лукашенко, Коля і якась жінка.

Кадри озброєного автоматом неповнолітнього Колі Лукашенка викликали ажіотаж у Мережі Вид озброєного "до зубів" підлітка в касці, бронежилеті і, головне, з бойовим автоматом у руках, викликав у Мережі ажіотаж. Люди дивуються та обурюються. Деякі вважають, що в Лукашенка-старшого вже серйозно "поїхав дах", раз він так екіпірував дитину. А якщо протестуючі дійсно підуть на штурм президентського палацу? Тоді що: Миколка буде відстрілюватися, цілитись у людей? Кадри озброєного автоматом неповнолітнього Колі Лукашенка викликали ажіотаж у Мережі Загалом, усе це виглядає як трагікомедія, і деякі користувачі Мережі серйозно вважають, що Колю потрібно якось забрати від батька, захистити його від неадекватного президента, бо може статися, він ще змусить хлопчика харакірі зробити. До речі, через тиждень, 31 серпня, Миколі Лукашенку виповниться лише 16, і йому ще два роки залишатися неповнолітнім. Хоча хлопчик вже, звичайно, виріс вище свого не маленького татка (зріст Лукашенка-старшого 188 см), і в військових обладунках виглядає, відверто кажучи, краще за Бацьку. Однак це справи не міняє.

Ну і, звичайно, Мережа після побаченого відразу вибухнула коментарями.

"Суперсолдат Коля Лукашенко готовий *** (розбивати) НАТО і чеських ляльководів", "Мені здається Колю Лукашенка треба рятувати, я телефоную в органи опіки", "Розчарований, що Коля всього лише в повній амуніції, а не у величезному людиноподібному роботі" , "Лукашенко повернув 90і, як і обіцяв", "Російські політтехнологи на вихідні поїхали на батьківщину, тому ми вчора з татом імпровізували", "Вчора таткові не ті таблетки дав, результат ви бачили", — коментують побачене в Мережі.

Нагадаємо, Олександр Лукашенко наказав з сьогоднішнього дня закрити на замок усі страйкуючі держпідприємства Білорусі. Він вважає, що це має остудити запал протестувальників.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Венеціанська комісія дала оцінку законопроєкту про покарання за брехню в деклараціях

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".