ПолiтДумка

Кадрова чистка в Офісі президента почнеться після місцевих виборів: кого звільнить Зеленський

Октябрь 21
18:42 2020

До тих пора, поки не пройдуть місцеві вибори створювати зайвий галас ніхто не стане. Але після всенародного голосування в Офісі президента почнуться дуже серйозні чистки та кадрові перестановки. Над деякими співробітниками «дамоклов меч» вже навис …

У політичних і чиновницьких колах в Україні з'явилися чутки про те, що на початку листопада в Офісі президента почнуться кадрові чистки. Під загрозою звільнення опинилися заступники голови Офісу президента Юлія Ковалів і Сергій Трофимов. З'явилася інформація, що в ОП в їхніх послугах більше не мають потреби, а тому Трофимов і Ковалів будуть звільнені від займаної посади.

Також в ЗМІ повідомляють, що заступник глави Офісу президента Кирила Тимошенко, навпаки, хочуть підвищити до посади першого заступника голови ОП.Кадрова чистка в Офісі президента почнеться після місцевих виборів: кого звільнить Зеленський Екс-міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства в уряді Олексія Гончарука Тимофія Милованова планується повернути в команду чинного президента України. Яку посаду обійматиме Милованов в ОП поки не ясно.

Офіційних заяв від Володимира Зеленського та з Офісу президента про майбутні кадрові перестановки і звільнення поки не було. Джерела стверджують, що громадськість введуть в курс справи тільки після виборів, які відбудуться 25 жовтня 2020 р.

Нагадаємо, раніше Тимофій Милованов розповів поради співробітників Боннського університету про те, як забезпечити собі безбідну старість. Екс-міністр цими рекомендаціями активно користується.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В первом квартале 2021 года ВВП Украины упал на 2%

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".