ПолiтДумка

Камери автофіксації знизили в три рази кількість ДТП — Антон Геращенко

Сентябрь 09
12:14 2020

На українських дорогах, де встановлені перші 50 камер автофіксації, кількість ДТП знизилось в 3 рази. Про це 8 вересня на брифінгу розповів заступник міністра МВС Антон Геращенко.

За словами Геращенко, систему автофіксації порушень ПДР ввели через те, що в Україні в порівнянні з Європою було більше дорожніх аварій. З 1991 по 2019 рік в ДТП загинули понад 174 тисяч осіб. Тільки в 2019 році на українських дорогах загинули 3 454 людини.

Камери автофіксації виправдали всі покладені на них очікування. Там, де були встановлені перші 50 камер, а це Київ і Київська область, ДТП стало в 3 рази менше, ніж раніше. На деяких ділянках доріг вони взагалі припинилися.

За весь час роботи камер автофіксації, поліція винесла 833 848 постанов про штраф. Більш 646 тисяч постанов вже оплачено. Приблизно 25 тисяч матеріалів передано до виконавчої служби для примусового стягнення штрафу.

Раніше повідомлялося, що в Україні до кінця 2020 року встановлять ще 250 камер автофіксації порушень ПДР. Їх кількість збільшиться до 300.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В ОП готовят турне Зеленского в Азию

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".