ПолiтДумка

Кандидат в столичні мери Притула не з того почав виборчу кампанію: сказав, що треба підвищувати тарифи

Август 21
12:00 2020

Кандидат в мери столиці від партії "Голос" шоумен Сергій Притула не зовсім вдало стартував у виборчій кампанії. Він заявив в інтерв'ю виданню "Лівий берег", що в Києві потрібно підвищувати комунальні тарифи, аби зберегти міську інфраструктуру і модернізувати її.

Йдеться про вирішення проблеми питної води, яка вже давно гостро стоїть у столиці. Іншого шляху, крім підвищення вартості послуг комунальників, реально немає. Отже, якщо і далі столична влада ховатиме голову в пісок, то Київ може опинитися на межі комунальної катастрофи, вважає новоявлений політик.

"Воно все потребує оновлення, заміни. Але сама станція в Бортничах, вічно на якийсь реконструкції, і так далі. Всі ці речі повинні закладатися в тариф. Він, очевидно, повинен трохи зрости", — заявив Притула.

Кандидат в столичні мери Притула не з того почав виборчу кампанію: сказав, що треба підвищувати тарифи При цьому він все-таки зауважив, що така ідея з підвищенням комунальних тарифів навряд чи припаде городянам до серця. Отже цілком ймовірно, що Сергій Притула насправді і не думає про крісло мера.

Нагадаємо, згідно з даними соцопитування, які регулярно публікуються в ЗМІ, поки в виборних перегонах за крісло київського градоначальника лідирує чинний мер Віталій Кличко. Слідом за ним йде бізнесмен Андрій Пальчевський. У команді лідерів також Ірина Верещук та Олексій Гончаренко. Сергій Притула поки серед аутсайдерів, що й не дивно з такими передвиборчими заявами.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Рынок электромобилей в Украине «просел» на 20% в феврале

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".