ПолiтДумка

Карантин вихідного дня в Україні: Степанов розповів, що буде працювати, і кому можна виходити з дому

Ноябрь 09
14:15 2020

У МОЗ 9 листопада виступили за посилення карантину в Україні на вихідних. Якщо уряд все-таки введе карантин вихідного дня, то з 00:00 суботи і до 00:00 понеділка в країні будуть працювати тільки продуктові магазини, аптеки, транспорт, автозаправні станції та ветеринарні аптеки. Всі інші об'єкти інфраструктури будуть закриті.

"Ми вирішили посилити наші карантинні обмеження. Розуміючи, що у нас, крім Сovid-19, є ще не дуже хороші відносини з економікою, ми розуміємо — повного локдауна не буде. Ми будемо пропонувати жорсткий карантин вихідного дня", — зазначив Степанов.

Якщо карантин вихідного дня введуть, то ресторани, кафе та інші заклади громадського харчування будуть працювати виключно на виніс. Магазини та торгово-розважальні центри МОЗ рекомендує повністю закривати на вихідні. Карантин вихідного дня в Україні: Степанов розповів, що буде працювати, і кому можна виходити з дому Припиняти ізоляцію на вихідних в МОЗ дозволили за таких умов:

  • відсутність проявів гострого респіраторного захворювання протягом трьох днів, рахуючи з 10-го дня від дати появи симптомів;
  • відсутність клінічних проявів ГРЗ протягом трьох днів з дати взяття аналізів;
  • відсутність клінічних проявів ГРЗ, за умови негативного результату ПЛР-тесту.

Вводити тотальний карантин, незважаючи на зростання захворюваності коронавірусом в країні не будуть, так як малий і середній бізнес цього не витримає. У середу, 11 листопада, відбудеться всеукраїнська акція протесту рестораторів проти обмежень роботи закладів громадського харчування під час карантину. Ресторатори мають намір вимагати в уряду грошових компенсацій, зменшення податків, скасування перевірок з боку наглядових відомств, зменшення ставки ПДВ до 7%, недопущення підвищення тарифів на електроенергію і легалізацію чайових для офіціантів.

Нагадаємо, 9 листопада в Україні почали діяти нові карантинні зони. "Зелених" зон в країні більше не залишилося, всі населені пункти тепер розділені між "червоною" і "помаранчевою" зонами.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Авторитетный аналитик назвал главные особенности грядущих смартфонов iPhone

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".