ПолiтДумка

Казахський бізнесмен з бурхливою біографією буде впроваджувати реформи в Україні

Сентябрь 25
14:50 2020

Головному реформатору України Міхеілу Саакашвілі доведеться трохи потіснитися. Тепер впроваджувати реформи і налаштовувати роботу державного апарату буде «простий хлопець» з Казахстану. Навіщо Володимир Зеленський взяв на дуже відповідальну посаду казахського бізнесмена?

Президент України зустрівся з бізнесменом з Казахстану Маргуланом Сейсембаєвим. Казах озвучив в Києві свої пропозиції щодо впровадження необхідних реформ в країні, а також пообіцяв допомагати в налаштуванні «ефективності процесів державного апарату». Володимир Зеленський, за словами Сейсембаєва, залишився задоволений зустріччю, сказав, що все це необхідно було вже давно зробити і попросив докласти всіх зусиль, щоб прискорити процес впровадження найважливіших реформ в державі. Як стало відомо, Маргулан Сейсембаєв призначений радником президента України.

У той же час, українські політологи дивуються, для чого Зеленському знадобився казахський підприємець «з бурхливою біографією»? Деякі наводять як приклад діяльність Міхеїла Саакашвілі, стверджуючи, що досвід інших країн в Україні працює далеко не завжди, з цієї причини нібито у грузинського політика мало що вийшло.Казахський бізнесмен з бурхливою біографією буде впроваджувати реформи в Україні До слова, Міхеїл Саакашвілі тепло прийняв Маргулана Сейсембаєва, грузинський політик назвав його видатною особистістю і «звичайним хлопцем із села, який своїм розумом і талантами зумів побудувати величезну бізнес-імперію і стати мультимільйонером». Він підтвердив, що в сферу відповідальності нового радника на Україні буде входити підвищення ефективності процесів забезпечення реформ і законопроектів, а також вся міжнародна діяльність офісу реформ.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський відповів Петру Порошенко на його звинувачення у втраті безвіза для України.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В УЗ заявили о нецелесообразности остановки ж/д транспорта

Читать всю статью

Мы в соцсетях