ПолiтДумка

Казахстан може розірвати контракт із компанією рф через вивезення краденого зерна із України

05 июля
11:08 2022

Міністр індустрії та інфраструктурного розвитку Каїрбек Ускенбаєв заявив, що Казахстан може розірвати договір із російською компанією, яка орендувала судно «Жибек Жоли», затримане у Туреччині через нелегальне вивезення українського зерна.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Радіо Азаттик.

«Якщо судно веде діяльність, яка не відповідає правовим нормам, ухваленим у Казахстані та в міжнародному праві, звісно, цей договір буде розірвано, і це судно буде відкликане», — заявив Ускенбаєв.

Як повідомлялося, посол України у Туреччині Василь Боднар 3 липня заявив, що митні органи Туреччини затримали російське судно із награбованим українським зерном.

Судно увійшло до порту Караса в Туреччині із захопленого Бердянська, яке привезло туди вкрадене росією українське зерно.

За інформацією керівника моніторингової групи Інституту стратегічних досліджень Чорного моря Андрія Клименка, судно, на якому незаконно вивезено 7 тисяч тонн зерна з України, має назву «Жибек Жоли».

Суховантаж був побудований у росії на замовлення казахстанської компанії KTZ Express Shipping, але ходить під прапором рф.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Стубб: Україна бореться не лише за свою незалежність, а й безпеку Європи і світовий порядок

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!